Úvod |  Kontakt administrátor |  Mapa Slovenska - ubytovanie |  Turistická mapa Slovenska
  Typ ubytovania
  Kraj
  Okres
  Región
  Oblasť
    Ubytovanie Drienica
    Ubytovanie Prešov
    Ubytovanie Sabinov

ubytovanie heviz

Mesto Prešov má (alebo v minulosti malo) približne 92786 obyvateľov. Mesto sa nachádza v Prešovskom kraji, patrí do okresu Prešov (PO). Ubytovanie má v tomto kraji priemernú cenu 15.4 EUR, pričom sa pohybuje v rozpätí 7 - 35 (EUR). Mesto Prešov leží v nadmorskej výške 251 metrov.
   [späť do mapy ubytovania]

Ubytovanie v meste Prešov - hotely, penzióny, chaty, priváty

ubytovanie na slovensku  Prešov - Pension ALEX ubytovanie slovensko Pension ALEX Vám ponúka ubytovanie v novozrekonštruovanom pôvodnom meštianskom dome v centre mesta Prešov.2 apartmány (s výrivkovou vaňou) a 5 jedno až trojposteľové izby sú zariadené v modernom štýle...

Pension ALEX
  Cena: 23.5 €
  Oblasť: v Prešove

ubytovanie na slovensku  Prešov - Hotel Polo ubytovanie slovensko Hotel POLO - vychutnajte si oddych, komfort a luxus. Pre svoj jedinečný dizajn je ideálny pre biznis stretnutia. 

Hotel Polo ponúka 14 izieb, ktoré sú zariadené v rôznych štýloch. K dispozícii je 1...

Hotel Polo
  Cena: 35 €
  Oblasť: Prešov


Ubytovanie Prešov - ubytovanie v blízkych okolitých obciach

ubytovanie Prešov - Hotel JAVORNA Horský hotel Javorna

Lyžiarske stredisko v pohorí Čergov nad obcou Drienica 4km od historického kráľovského mesta Sabinov patrí medzi 10 najlepších stredísk na Slovensku. Dve lokality tohto stredis...

Hotel JAVORNA
  Cena: 20 €
  Oblasť: Drienica

ubytovanie Prešov - Hotel Torysa Hotel Torysa poskytuje celoročné ubytovanie na úrovni trojhviezdičkového hotela v kompletne zrenovovaných jednoposteľových, dvojposteľových izbách a apartmánoch.
Hotel Torysa poskytuje trojhviezdičko...

Hotel Torysa
  Cena: 45 €
  Oblasť: Sabinov

ubytovanie Prešov - Hotel Šomka Hotel Šomka sa nachádza v krásnom obkolesení prírody, lesov a svahov v rekreačnej oblasti Drienica – Lysá. Hotel pre svojich návštevníkov ponúka priestory vhodné na usporadúvanie rôznych spoločenských...

Hotel Šomka
  Cena: 20 €
  Oblasť: Drienica

ubytovanie Prešov - Ubytovanie Ženčuch Drienica Turistické Ubytovanie Ženčuch Drienica. Útulné ubytovanie Drienica v okolí miest Sabinov či Prešov . Ubytovanie Drienica - výhodné a lacné ubytovanie !

Ubytovanie Ženčuch Drienica
  Cena: 10 €
  Oblasť: Drienica

© Copyright 2008, www.ubytovaniesr.sk nezodpovedá za obsahovú a obrázkovú časť - tieto údaje zapisuje prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia.