Úvod |  Kontakt administrátor |  Mapa Slovenska - ubytovanie |  Turistická mapa Slovenska
  Typ ubytovania
  Kraj
  Okres
  Región
  Oblasť
    Ubytovanie Divín
    Ubytovanie Látky
    Ubytovanie Šoltýska

ubytovanie heviz

Obec Divín má (alebo v minulosti mala) približne 2030 obyvateľov. Obec sa nachádza v Banskobystrickom kraji, patrí do okresu Lučenec (LC). Ubytovanie má v tomto kraji priemernú cenu 18.83 EUR, pričom sa pohybuje v rozpätí 5 - 81 (EUR). Obec Divín leží v nadmorskej výške 284 metrov. Vzdialenosť obce Divín do hlavného mesta Bratislava je 236 km, do Košíc - 173 km, do Prešova - 210 km, do Žiliny - 152 km, do Nitry - 146 km, do Banskej Bystrice - 59 km, do Trnavy - 197 km a do Trenčína 164 km. Medzi najvýznamnejšie atrakcie v obci Divín, alebo v blízkom okolí patrí napr. Zrúcanina hradu Divín.
   [späť do mapy ubytovania]

Ubytovanie v obci Divín - hotely, penzióny, chaty, priváty

ubytovanie na slovensku  Divín - Chata Žihľava ubytovanie slovensko Novopostavená drevenica v malebnom prostredí Veporských vrchov. Nachádza sa medzi obcami Horná Bzová /okr. Detva/ a Detvianska Huta /okr.Detva/. Presnejšie je to miesto na Žihľave, ktorá sa nachádza o...

Chata Žihľava
  Cena: 10 €
  Oblasť: Divín

ubytovanie na slovensku  Divín - Chalupa - DIVÍN ubytovanie slovensko Chalupa DIVÍN sa nachádza pri vodnej nádrži Ružiná, v tichom prostredí s veľkou záhradou, vhodné pre rodiny s deťmi.
- 2 samostatné izby 3+1 lôžko
- vybavená kuchyňa, všetko potrebné na prípravu str...

Chalupa - DIVÍN
  Cena: 9 €
  Oblasť: Divín


Ubytovanie Divín - ubytovanie v blízkych okolitých obciach

ubytovanie Divín - Bratkovica Chata Bratkovica sa nachádza v strede osady Bratkovica pod miestnou kaplnkou s nadmorskou výškou 875 metrov na južnej strane vrchu Chocholná ( 1060 m.n.m) vo Veporských vrchoch. Je vzdialená cca 2 km ...

Bratkovica
  Cena: 10 €
  Oblasť: Látky

© Copyright 2008, www.ubytovaniesr.sk nezodpovedá za obsahovú a obrázkovú časť - tieto údaje zapisuje prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia.