Úvod |  Kontakt administrátor |  Mapa Slovenska - ubytovanie |  Turistická mapa Slovenska
  Typ ubytovania
  Kraj
  Okres
  Región
  Oblasť
    Ubytovanie Danišovce
    Ubytovanie Krompachy
    Ubytovanie Spišské Podhradie

   späť na úvod [cenník] [kontakt]

  Hotel Plejsy *** (Hotel) - ubytovanie Krompachy


ubytovanie Krompachy Hotel Plejsy *** (Hotel)

 
Popis zariadenia Cenník Kontakt
ubytovanie pomlcka
Hotel Plejsy *** Vás privíta v prekrásnom prostredí Spiša a Malého Slovenského raja, vzdialený od mesta Krompachy cca 1,5 km a priamo na lyžiarskom svahu v známom stredisku Plejsy.

Fascinujúcu prírodnú scenériu tohto čarovného kraja úžasne dopĺňa tento moderný novopostavený hotel s neopakovateľnou atmosférou a výhľadom na štíty Tatier. Nielen architektonicky ale aj svojimi profesionálnymi službami a individuálnym prístupom ku každému hosťovi s ohľadom na jeho potreby a požiadavky hotel splní očakávania aj najnáročnejšiemu návštevníkovi.

Disponuje ubytovacou kapacitou 186 lôžok v 45 dvojlôžkových izbách, 15 apartmánoch, vrátane 30 prísteliek. Pôžitok Vám zaručí fantastická domáca kuchyňa s príjemnou obsluhou. Vnútorný komplex Vital ISIS Paradis - vnútorný bazén, whirlpool, fínska, parná, bylinková a infra sauna, Kneippov kúpeľ, tepidárium zameraný na regeneráciu a načerpanie nových síl bude balzamom pre Vaše telo i dušu. Pokiaľ ste radšej za aktívny oddych, príďte si zahrať bowling, biliard, tenis a golfový trenažér vyskúša Vaše golfové zručnosti.

Moderná kongresová miestnosť s technickým vybavením a kapacitou 150 miest v divadelnom sedení alebo 70 miest v školskom sedení ponúka široké možnosti organizovania kongresov, školení, seminárov a iných spoločenských podujatí. Pre menšie, komornejšie stretnutia je k dispozícii malý salónik s kapacitou 25 miest. Samozrejmosťou je wifi pripojenie a parkovanie priamo pred hotelom. Zastrešený altánok v atraktívnom prostredí s grilovanými špecialitami môže byť exkluzívnym spestrením firemnej akcie. Dokonale pripravená firemná akcia, konferencia či školenie pre obchodných partnerov sú dôležitou súčasťou aktivít každej spoločnosti. Zabezpečujeme kompletný servis „šitý na mieru“ a individuálny prístup s prihliadnutím na všetky Vaše predstavy a požiadavky.ubytovanie popis   Galéria

galeria Hotel Plejsy ***
galeria Hotel Plejsy ***
galeria Hotel Plejsy ***
galeria Hotel Plejsy ***
galeria Hotel Plejsy ***
galeria Hotel Plejsy ***
galeria Hotel Plejsy ***
galeria Hotel Plejsy ***
galeria Hotel Plejsy ***
galeria Hotel Plejsy ***   Okolité atrakcie (vzdialenosť vzdušnou čiarou od centra obce, po kliknutí sa zobrazia na mape)

 
ubytovanie Krompachy okolie Spišský hrad
Spišský hrad 12.19km
ubytovanie Krompachy okolie Sivá Brada
Sivá Brada 14.82km
ubytovanie Krompachy okolie Spišská kapitula
Spišská kapitula 13.56km
ubytovanie Krompachy okolie Lyžiarske stredisko Plejsy
Lyžiarske stredisko Plejsy 1.26km
ubytovanie Krompachy okolie Kostol sv. Ducha v Žehre
Kostol sv. Ducha v Žehre 9.27km


Z mesta Krompachy do Bratislavy je 395 km, Košíc 47 km, Prešova 38 km, Nitry 285 km, Žiliny 196 km, Banskej Bystrice 167 km
© Copyright 2008, www.ubytovaniesr.sk nezodpovedá za obsahovú a obrázkovú časť - tieto údaje zapisuje prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia.