Úvod |  Kontakt administrátor |  Mapa Slovenska - ubytovanie |  Turistická mapa Slovenska
  Typ ubytovania
  Kraj
  Okres
  Región
  Oblasť
    Ubytovanie Komárno
    Ubytovanie Patince

ubytovanie heviz


   späť na úvod [cenník] [kontakt]

  chata Diana (Chata) - ubytovanie Patince


ubytovanie Patince chata Diana (Chata)

 
Popis zariadenia Cenník Kontakt
ubytovanie pomlcka
Areál sa nachádza v oblasti najdlhšieho slnečného svitu a najvyšších teplôt nameraných na území slovenskej republiky. Rekreačný areál bol vybudovaný v okolí termálneho prameňa, ktorý vyviera z hĺbky 180-200 m a má teplotu 27 °C.

Okrem bohatej a rôznorodej vegetácie má areál veľké plážové priestory, Wellness, vodné plochy na kúpanie a k dispozícii sú tu vodné bicykle a lodičky. V blízkosti areálu kúpeľov sa nachádza prístav na rieke Dunaj - možnosť výhliadkových plavieb.Wellness


Prenájom celoročný
Chata DIANA sa nachádza v rekreačnom stredisku pri vstupe do areálu. Možnosť parkovania priamo v areáli pri chate.

K chate patrí priestranstvo s ohniskom, detskou hojdačkou, pieskoviskom s hračkami a vonkajšie posedenie.
Chata je poschodová - na prvom poschodí sú dve spálne s rozťahovacími válendami, skriňou, televízorom, rádio-budíkom a ventilátorom. Dve detské izby s poschodovými postelmi a terasa. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s kuchyňou, sprchovým kútom a toaletou.
Spoločenská miestnosť je vybavená televízorom, rádiom, CD prehrávačom, magnetofónom, jednou rozťahovacou válendou, jedným rozťahovacím kreslom (3 prísteľky), dlhým stolom, lavicami a stoličkami. Základné vybavenie kuchyne :
2x chladnička s mraziakom, el. sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, sendvičovač, ventilátor, taniere, hrnčeky, poháre,
hrnce, varešky... všetko k dispozícii.
Rekreačný areál sa nachádza 17 km od Komárna smerom na Štúrovo v blízkosti tečie rieka Dunaj. Patince sú najjužnejšie položenou obcou na Slovensku. Po odbočení z hlavnej cesty uvidíte vchod do areálu, kde sa na 27 hektaroch zastavanej plochy nachádzajú kúpele patince.

V blízkosti chaty DIANY sa nachádza Country club, reštaurácia, pizzeria, hotely, herňa, stánky, minigolf, volejbalové ihrisko, bazény, tobogán. Je tu možnosť vypožičať si loďky, vodné bicykle, a mnoho daľších aktivít a kultúrnych atrakcií. (TENIS, RYBOLOV, VYHLIADKOVÉ PLAVBY PO DUNAJI, LETNÉ KINO)
V areály sa taktiež nachádza WELLNESS centrum s celoročnou prevádzkou.ubytovanie popis   Okolité atrakcie (vzdialenosť vzdušnou čiarou od centra obce, po kliknutí sa zobrazia na mape)

 
ubytovanie Patince okolie Kúpele Patince
Kúpele Patince 0.90km
ubytovanie Patince okolie Rímska pevnosť v Iži
Rímska pevnosť v Iži 6.65km
ubytovanie Patince okolie Pevnosť v Komárne
Pevnosť v Komárne 11.66km
ubytovanie Patince okolie Európske námestie v Komárne
Európske námestie v Komárne 12.41km


Z obce Patince do Bratislavy je 113 km, Košíc 320 km, Prešova 364 km, Nitry 76 km, Žiliny 259 km, Banskej Bystrice 167 km
© Copyright 2008, www.ubytovaniesr.sk nezodpovedá za obsahovú a obrázkovú časť - tieto údaje zapisuje prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia.
Autor: www.mapysr.sk