Úvod |  Kontakt administrátor |  Mapa Slovenska - ubytovanie |  Turistická mapa Slovenska
  Typ ubytovania
  Kraj
  Okres
  Región
  Oblasť
    Ubytovanie Jezersko
    Ubytovanie Kežmarok
    Ubytovanie Plavnica
    Ubytovanie Stará Lesná
    Ubytovanie Vyšné Ružbachy

ubytovanie heviz

Obec Vyšné Ružbachy má (alebo v minulosti mala) približne 1260 obyvateľov. Obec sa nachádza v Prešovskom kraji, patrí do okresu Stará Ľubovňa (SL). Ubytovanie má v tomto kraji priemernú cenu 15.4 EUR, pričom sa pohybuje v rozpätí 7 - 35 (EUR). Obec Vyšné Ružbachy leží v nadmorskej výške 620 metrov. Vzdialenosť obce Vyšné Ružbachy do hlavného mesta Bratislava je 383 km, do Košíc - 113 km, do Prešova - 77 km, do Žiliny - 184 km, do Nitry - 273 km, do Banskej Bystrice - 154 km, do Trnavy - 331 km a do Trenčína 259 km. Medzi najvýznamnejšie atrakcie v obci Vyšné Ružbachy, alebo v blízkom okolí patrí napr. Kráter vo Vyšných Ružbachoch, Kúpele Vyšné Ružbachy, Biely dom vo Vyšných Ružbachoch, Travertínový vodopád vo Vyšných Ružbachoch.
   [späť do mapy ubytovania]

Ubytovanie v obci Vyšné Ružbachy - hotely, penzióny, chaty, priváty

ubytovanie na slovensku  Vyšné Ružbachy - Penzión San André ubytovanie slovensko Penzión San André sa nachádza v kúpeľnej obci Vyšné Ružbachy. Kapacita ubytovania: 8 x dvojposteľová izba s prístelkami a 1 x jednoposteľová izba.Izby sú vybavené FTV, telefónom. Návštevníkom penziónu...

Penzión San André
  Cena: 24 €
  Oblasť: Vyšné Ružbachy


Ubytovanie Vyšné Ružbachy - ubytovanie v blízkych okolitých obciach

ubytovanie Vyšné Ružbachy - Penzión Limba  Penzión Limba, je novovybudovaný penzión, ktorý získal hodnotenie 2* (* - hviezdičky)  z celkových možných 3*.

  Penzión ponúka ubytovaným hosťom maximálne pohodlie a oddych. K dispozícii sú na do...

Penzión Limba
  Cena: 20 €
  Oblasť: Plavnica

© Copyright 2008, www.ubytovaniesr.sk nezodpovedá za obsahovú a obrázkovú časť - tieto údaje zapisuje prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia.