Úvod |  Kontakt administrátor |  Mapa Slovenska - ubytovanie |  Turistická mapa Slovenska
  Typ ubytovania
  Kraj
  Okres
  Región
  Oblasť
    Ubytovanie Plavnica
    Ubytovanie Vyšné Ružbachy

ubytovanie heviz

Obec Plavnica má (alebo v minulosti mala) približne 1482 obyvateľov. Obec sa nachádza v Prešovskom kraji, patrí do okresu Stará Ľubovňa (SL). Ubytovanie má v tomto kraji priemernú cenu 15.4 EUR, pričom sa pohybuje v rozpätí 7 - 35 (EUR). Obec Plavnica leží v nadmorskej výške 530 metrov. Vzdialenosť obce Plavnica do hlavného mesta Bratislava je 401 km, do Košíc - 90 km, do Prešova - 54 km, do Žiliny - 202 km, do Nitry - 290 km, do Banskej Bystrice - 172 km, do Trnavy - 349 km a do Trenčína 277 km.
   [späť do mapy ubytovania]

Ubytovanie v obci Plavnica - hotely, penzióny, chaty, priváty

ubytovanie na slovensku  Plavnica - Penzión Limba ubytovanie slovensko  Penzión Limba, je novovybudovaný penzión, ktorý získal hodnotenie 2* (* - hviezdičky)  z celkových možných 3*.

  Penzión ponúka ubytovaným hosťom maximálne pohodlie a oddych. K dispozícii sú na do...

Penzión Limba
  Cena: 20 €
  Oblasť: Plavnica


Ubytovanie Plavnica - ubytovanie v blízkych okolitých obciach

ubytovanie Plavnica - Penzión San André Penzión San André sa nachádza v kúpeľnej obci Vyšné Ružbachy. Kapacita ubytovania: 8 x dvojposteľová izba s prístelkami a 1 x jednoposteľová izba.Izby sú vybavené FTV, telefónom. Návštevníkom penziónu...

Penzión San André
  Cena: 24 €
  Oblasť: Vyšné Ružbachy

© Copyright 2008, www.ubytovaniesr.sk nezodpovedá za obsahovú a obrázkovú časť - tieto údaje zapisuje prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia.