Úvod |  Kontakt administrátor |  Mapa Slovenska - ubytovanie |  Turistická mapa Slovenska
  Typ ubytovania
  Kraj
  Okres
  Región
  Oblasť
    Ubytovanie Veľký Meder

ubytovanie heviz

Mesto Veľký Meder má (alebo v minulosti malo) približne 9113 obyvateľov. Mesto sa nachádza v Trnavskom kraji, patrí do okresu Dunajská Streda (DS). Ubytovanie má v tomto kraji priemernú cenu 13.81 EUR, pričom sa pohybuje v rozpätí 8 - 22.7 (EUR). Mesto Veľký Meder leží v nadmorskej výške 105 metrov. Vzdialenosť mesta Veľký Meder do hlavného mesta Bratislava je 68 km, do Košíc - 358 km, do Prešova - 385 km, do Žiliny - 220 km, do Nitry - 91 km, do Banskej Bystrice - 187 km, do Trnavy - 79 km a do Trenčína 147 km. Medzi najvýznamnejšie atrakcie v meste Veľký Meder, alebo v blízkom okolí patrí napr. Termálne kúpalisko Veľký Meder.
   [späť do mapy ubytovania]

Ubytovanie v obci Veľký Meder - hotely, penzióny, chaty, priváty

ubytovanie na slovensku  Veľký Meder - Apartmán Irmi ubytovanie slovensko Ubytovanie sa nachádza v blízkosti termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi.
Ponúkam apartmán v podkroví rodinného domu - dve spálne (2+2, 2+1) s veľkou obývacou izbou, jedálenským kútom, kuchyňou a soc...

Apartmán Irmi
  Cena: 9 €
  Oblasť: Veľký Meder

ubytovanie na slovensku  Veľký Meder - B.ADEN Pension ubytovanie slovensko Pri medzinárodnej hlavnej ceste medzi Bratislavou a Komárnom–6km od maďarských štátnych hraníc,20 km od mesta Győr(Ráb),65 km od Bratislavy–sa vo Veľkom Mederi nachádza penzión B.ADEN,v centre mesta,k...

B.ADEN Pension
  Cena: 14 €
  Oblasť: Veľký Meder


Ubytovanie Veľký Meder - ubytovanie v blízkych okolitých obciach

© Copyright 2008, www.ubytovaniesr.sk nezodpovedá za obsahovú a obrázkovú časť - tieto údaje zapisuje prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia.