Úvod |  Kontakt administrátor |  Mapa Slovenska - ubytovanie |  Turistická mapa Slovenska
  Typ ubytovania
  Kraj
  Okres
  Región
  Oblasť
    Ubytovanie Dudince

ubytovanie heviz

Obec Dudince má (alebo v minulosti mala) približne 1500 obyvateľov. Obec sa nachádza v Banskobystrickom kraji, patrí do okresu Krupina (KA). Ubytovanie má v tomto kraji priemernú cenu 18.83 EUR, pričom sa pohybuje v rozpätí 5 - 81 (EUR). Obec Dudince leží v nadmorskej výške 145 metrov. Vzdialenosť obce Dudince do hlavného mesta Bratislava je 168 km, do Košíc - 242 km, do Prešova - 271 km, do Žiliny - 165 km, do Nitry - 78 km, do Banskej Bystrice - 73 km, do Trnavy - 129 km a do Trenčína 196 km. Medzi najvýznamnejšie atrakcie v obci Dudince, alebo v blízkom okolí patrí napr. Kúpele Dudince, Kúpalisko Dudinka, Dudinské travertíny.
   [späť do mapy ubytovania]

Ubytovanie v obci Dudince - hotely, penzióny, chaty, priváty

ubytovanie na slovensku  Dudince - Penzión u Mlynárky (Wellness) ubytovanie slovensko Izby sú s balkónom aj bez balkóna, kompletne vybavené kúpeľňou s hot. fénom , sat. LCD TV, telefónom, pripojením na internet, minibarom a bezp. sejfom. Pre rodiny s deťmi sú prispôsobené dva rodinné a...

Penzión u Mlynárky (Wellness)
  Cena: 25 €
  Oblasť: Dudince


Ubytovanie Dudince - ubytovanie v blízkych okolitých obciach

© Copyright 2008, www.ubytovaniesr.sk nezodpovedá za obsahovú a obrázkovú časť - tieto údaje zapisuje prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia.