Úvod |  Kontakt administrátor |  Mapa Slovenska - ubytovanie |  Turistická mapa Slovenska
  Typ ubytovania
  Kraj
  Okres
  Región
  Oblasť
    Ubytovanie Oščadnica

ubytovanie heviz

Obec Oščadnica má (alebo v minulosti mala) približne 5554 obyvateľov. Obec sa nachádza v Žilinskom kraji, patrí do okresu Čadca (CA). Ubytovanie má v tomto kraji priemernú cenu 12.12 EUR, pričom sa pohybuje v rozpätí 6 - 35 (EUR). Obec Oščadnica leží v nadmorskej výške 470 metrov. Vzdialenosť obce Oščadnica do hlavného mesta Bratislava je 228 km, do Košíc - 293 km, do Prešova - 257 km, do Žiliny - 30 km, do Nitry - 194 km, do Banskej Bystrice - 121 km, do Trnavy - 176 km a do Trenčína 104 km. Medzi najvýznamnejšie atrakcie v obci Oščadnica, alebo v blízkom okolí patrí napr. Lyžiarske stredisko Oščadnica Veľká Rača Lalíky, Lyžiarske stredisko Oščadnica Veľká Rača Dedovka.
   [späť do mapy ubytovania]

Ubytovanie v obci Oščadnica - hotely, penzióny, chaty, priváty

ubytovanie na slovensku  Oščadnica - Rodiný penzión ALPINKA ubytovanie slovensko Náš  rodinný penzión ALPINKA  v Oščadnici je situovaný priamo v obci, v tichom prostredí, odkiaľ našich hostí do lyžiarského strediska v zimnom období bez problémov a zadarmo odvezie miestny SKIBUS.  ...

Rodiný penzión ALPINKA
  Cena: 12 €
  Oblasť: Oščadnica

ubytovanie na slovensku  Oščadnica - Penzión SKI ubytovanie slovensko Penzión SKI sa nachádza v Oščadnici, v srdci Kysúc, pod masívom Veľkej Rače, známej dominanty tohto regiónu. 
Lyžiarske stredisko Snow Paradise Veľká Rača ponúka množstvo kvalitne upravených zjazdovi...

Penzión SKI
  Cena: 24.44 €
  Oblasť: Oščadnica


Ubytovanie Oščadnica - ubytovanie v blízkych okolitých obciach

© Copyright 2008, www.ubytovaniesr.sk nezodpovedá za obsahovú a obrázkovú časť - tieto údaje zapisuje prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia.